PENGUIN STORIES

Sapņo, plāno, piedzīvo...

PENGUIN STORIES ir kas vairāk par ikdienas laika plānošanu - tas ir par ieklausīšanos sevī, sevis izzināšanu, jautājumu uzdošanu un godīgu atbilžu sniegšanu. Par neatlaidību un merķtiecību. Par savu sapņu piedzīvošanu!

Egita, zīmola PENGUIN STORIES radītāja:

Esmu lielu sapņu sapņotāja, manas idejas skrien laikam pa priekšu un, ja mani kas aizrauj, metos tajā līdz ausīm iekšā un tad pulkstenis apstājas. Mani aizrauj maģiskais "law of attraction" spēks, skaitu afirmācijas, veidoju sapņu kartes un esmu pārliecināta, ka cilvēka paša spēkos ir manifestēt savu sapņu dzīvi. Vienmēr esmu bijusi pierakstu un plānošanas fanāts, jo, manuprāt, ar roku rakstītajam ir maģisks spēks.

Visi PENGUIN STORIES produkti ir radušies, meklējot gaumīgus risinājumus pārredzamākas un strukturizētākas ikdienas organizēšanai. Pati ikdienā lietoju gan organiskā stikla sienas plānotāju, gan magnētiskos ledusskapja plānotājus, un bez noplēšamo lapu galda plānotājiem savu darba dienu nevaru iedomāties. 

Kāda saistība ar pingvīniem?

Ideja par stikla plānotāju man radās, esot pirmā bērniņa gaidībās, un tolaik pa punci dzīvojošos Adeli dēvējām par mazo pingvīnēnu. Tā kā uzņēmuma stāsts sākās vienlaikus ar mazā pingvīnēna dzīves stāstu, tad uzņēmuma nosaukums PENGUIN STORIES ir tikai likumsakarīgs.


Pirkumu grozs