BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Cik ilgi tiek izgatavoti plānotāji, cik ilga ir piegāde?

Sienas plānotājus parasti izgatavojam 5-7 darba dienu laikā, pēc tam piegādājam ar kurjeru, kas aizņem aptuveni 1-2 darba dienas. Gadās, ka sienas plānotāji ir saražoti vairāk un ir pieejami uzreiz, par to jāinteresējas atsevišķi.

Galda plānotājus un pārējos produktus parasti piegādājam 2-3 darba dienu laikā, izmantojot DPD pakomātus.

Kas jāņem vērā, saņemot plānotāju?

Jauns plānotājs iepakojumā vienmēr būs ar aizsargplēvi. Iesakām to noņemt tikai pēc piestipirnāšanas pie sienas, lai izvairītos no saskrāpējumiem, pirkstu nospiedumiem u.c.

Kā piestiprināt stikla plānotāju pie sienas?

1. Vispirms izplāno, kurā telpā un konkrēti kurā vietā plānotāju vēlies redzēt ikdienā. Piemērotākās būs telpas, kurās bieži uzturies (ej cauri vai garām), lai pēc iespējas biežāk varētu ieskatīties plānotājā un tādējādi iegaumēt tajā ierakstīto. Visbiežāk plānotājus novieto koridoros un virtuvēs, taču tik pat labi tas iederēsies darba stūrītī, foajē vai citā vietā.

2. Kad ir izraudzīta vēlamā telpa un vieta, iesakām aicināt kādu palīgā, lai kopīgi noteiktu piemērotāko augstumu, kur stiprināt plānotāju. Augstumam jābūt piemērotam lietotāja augumam ērtākai rakstīšanai. 

3. Kad augstums ir noteikts, tad jāpaņem līmeņrādis un plānotājs jāiztaisno.

4. Ar zīmuli caur plānotāja stiprinājuma caurumiem tā stūros atzīmē uz sienas urbšanas vietas.

5. Noliec plānotāju nost, un izurb sienā caurums "dībeļu" izmērā un ievieto tajos plastmasas "dībeļus".

6. Pēc tam ņem komplektā iekļautos distancerus (dekoratīvās muciņas) un atskrūvē tās. Distancera lielākās daļas (muciņas) skrūvē pie sienas.

7. Pieliec plānotāju un aizskruvē katru stirpinājuma vietu.

8. Sāc lietot plānotāju - sapņo, plāno, pieraksti, papildini, labo, piedzīvo, izdzēs un dari no jauna!

Vai rakstīšanai uz plānotāja var izmantot arī citus rakstāmos?

Iesakām uz plānotāja rakstīt ar komplektā iekļauto krīta tintes flomasteru, ko vēlāk var egādāties pie mums vai jautāt kanceleju preču veikalos, grāmatnīcās, jo tie raksta intensīvāk un nožūstot neizsmērējas, tie nav toksiski, un nav nepieciešami speciāli līdzekļi to notīrīšanai, Pietiek ar samitrinātu lupatiņu. 

Taču var izmantot arī plašāk pieejamos balto tāfeļu flomasterus, tomēr tie parasti raksta blāvāk un var izsmērēties.

Neiesakām izmantot permamentos flomāsterus vai citus, kuru notīrīšanai jāizmanto speciāli līdzekļi, jo tie var bojāt plānotāju.

Kā notīrīt uzrakstus un kopt plānotāju?

Svaigākus uzrakstus varēsi notīrīt pat ar sausu lupatiņu vai salveti, tomēr ilgāk pastāvējušus vajadzēs tīrīt ar mitru lupatiņu, tīrot stingrāk un intensīvāk. Plānotāju var arī ņoņemt no sienas un nomazgāt, notīrīt ar ūdeni no abām pusēm un novietot atpakaļ. Šajā gadījumā gan iesakām uzmanīgāk tīrīt drukas pusi, lai to nenoberztu.

Vai iespējama cita uzdruka uz plānotāja?

Jā, piedāvājam izgatavot Jūsu vēlamā izmēra plānotāju un uzdrukas dizainu par papildu samaksu. Cena atkarīga no vēlamajām specifikācijām.

Pirkumu grozs